Wartości

Nasze wartości

Nimi kierujemy się w Pluscode

Bądź istotną częścią projektu i podejmuj ważne decyzje

Zależy nam na budowaniu odważnego, otwartego na wyzwania zespołu. Dzięki szerokim fundamentom technologicznym, na których powstał Pluscode nie boimy się wchodzić w dyskusję i rozpatrywać nowych ścieżek rozwoju. Cenimy kreatywne i nieszablonowe myślenie. Poprzez podejmowanie odważnych i odpowiedzialnych decyzji wszyscy członkowie naszego zespołu mogą rozwijać się w szybszym tempie.

Zdjęcie zespołu IT
Zdjęcie ludzi siedzących i pracujących w restauracji

Ucz się i nauczaj

W Pluscode przykładamy szczególną wagę do nauki i budowania kultury nauczania. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na równomierne poszerzanie horyzontów w zespole, jak również budowanie praktycznej pewności siebie. Korzystaj z pomocy osób bardziej doświadczonych i sam bądź dla kogoś mentorem.

Szukaj nowych ścieżek rozwoju

Ograniczanie się do wąskiego zakresu naszej specjalizacji powoduje, że stopniowo kurczą się nasze możliwości kreatywnego rozwiązywania problemów. Zamiast powtarzać te same rozwiązania otwórz się na nowe możliwości.

Zdjęcie astronauty
Zdjęcie chłopaka w czapce przy tablicy

Traktuj każdy projekt jak swój własny

Podstawowym elementem cechującym Pluscode jest szczególne podejście do projektów. Jesteśmy grupą fascynatów technologicznych i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zamiast skupiać się na cyfrach i sztywnych ramach, stawiamy się w roli twórcy stopniowo analizującego procesy biznesowe oraz technologiczne. Zależy nam na przeprowadzeniu projektu przez wszystkie etapy zgodnie z dobrymi praktykami, zachowując przy tym zdrowe relacje z klientem. Traktujemy naszych klientów jako partnerów biznesowych, działamy w jednej drużynie i mamy te same cele.

Ikona cytatu

Od kiedy pamiętam, marzyłem o założeniu firmy, która gromadziła by ludzi z pasją do tworzenia. To właśnie dzięki takim osobom, nigdy nie pracujemy, tylko codzień tworzymy coś nowego. Naszym celem jest tworzenie technologii, z której nie tylko będziemy dumni ale jednocześnie świadomi jej wykorzystania.

Zdjęcie CEO firmy Pluscode
Dawid Kubicki, Prezes Zarządu
Zespół

Nasi założyciele

To oni tworzą Pluscode

Zdjęcie jednego z założycieli - Dawid Kubicki

Dawid Kubicki

CEO

Entuzjasta świata biznesu i technologii, wielbiciel gry w golfa

Mój blog
Zdjęcie jednego z założycieli - Mateusz Skwierczyński

Mateusz Skwierczyński

CTO

Z zamiłowania programista, z łatwością odnajdujący się w wielu technologiach.

Mój blog

Zaufali nam:

Logo firmy Lionide
Logo firmy TK Invest
Logo aplikacji Mapainwestora.pl
Logo firmy FHTrade
Logo systemu POS Yemy
Logo firmy Fash